Eleganckie suknie ślubne XXL

Panie noszące stroje w większych rozmiarach wiedzą, jak czasem trudno znaleźć coś modnego, eleganckiego, a na dodatek takiego, by pasowało. I choć mniejsze trudności w wyborze sukni mają młode pulchne, dziewczyny, a także dojrzałe Panie wybierające codzienną sukienkę, to jednak wybór eleganckie sukni na sylwestra czy wesele, a zwłaszcza sukni ślubnej może sprawić troszkę problemów.

Jednak nawet Panie o bardziej zaokrąglonych kształtach, jeśli tylko wybiorą fason sukni odpowiedni dla swojej sylwetki, na pewną będą wyglądały niezwykle atrakcyjnie i, będąc w centrum uwagi, nie myślały o zbędnych kilogramach. Pewną pomocą okaże się na pewno bielizna wyszczuplająca, która ukryje pewne mankamenty figury, a także odpowiednio dobrany biustonosz.

Podstawą doboru odpowiedniej sukni ślubnej do rodzaju sylwetki. Wyróżniamy pięć typy sylwetki: gruszka (drobne ramiona, niewielki biust, masywne biodra i nogi), klepsydra (proporcjonalna, kobieca sylwetka), chłopczyca (brak wcięcia w talii, niewielki biust, wąskie biodra), odwrócony trójkąt (szerokie ramiona, spory biust, biodra wąskie i szczupłe nogi) oraz jabłko (duży biust, brak talii, spory brzuszek).

Gdy poznamy już swój typ sylwetki, możemy rozglądnąć się za suknią maskującą niedoskonałości.

Kobiety o figurze gruszki powinny sięgać po suknie z długim, rozszerzanym dołem, bez zbędnych marszczeń, zdobień i wzorów. Góra suknie w kształcie gorsetu podkreśli talię i uwydatni ramiona.

Niewysokie Panie o chłopięcej figurze dobrze prezentować się będą w sukience typu „cygaro”, a wyższe w kreacji z suto namarszczonym dołem uwypuklającym biodra i płaską pupę. Na górę doskonały gorset.

Puszyste panie o figurze odwróconego trójkąta, dobrze prezentować się będą w dwuczęściowej kreacji, z prostą, gładką góra i obficie marszczonym i błyszczącym dołem.

Natomiast panie o sylwetce jabłka powinny sięgać po suknie z dekoltem w V, z pionowymi cięciami, po proste kroje z lekkich i zwiewnych materiałów. Wybór odpowiedniego fasonu sukni ślubnej sprawi, że Panna Młoda, nawet w rozmiarze xxl będzie prezentowała się seksownie i bajecznie.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 320

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-sukienkixxl-eu`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:323 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/functions.php(3598): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/plugin.php(524): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/load.php(671): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 323